INC Rating Partnerem Merytorycznym Forum Bankowo-Samorządowego 2018

forum_bankowo-samorzadowe2

Agencja ratingowa INC Rating jest obecna na tegorocznym Forum Bankowo-Samorządowym jako Partner Merytoryczny wydarzenia.

Wśród prelegentów pierwszego dnia wystąpił Krzysztof Grybionko – Wiceprezes Zarządu INC Rating, który zaprezentował Raport nt. stanu finansów Samorządu Terytorialnego w Polsce.

Konspekt oraz Raport INC Rating – zobacz >>
Prezentacja z wystąpienia Pana Krzysztofa Grybionko – zobacz >>

forum_foto1

forum_foto2

Jest to kolejna edycja dorocznego spotkania samorządowców i bankowców, zorganizowana przez Związek Banków Polskich we współpracy z Partnerami Samorządowymi. To doskonałe miejsce pozyskania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów.

Uczestnikami wydarzenia bankowo-samorządowego są prezesi największych banków w Polsce, kadra zarządzająca samorządów i jednostek organizacyjnych, w tym przedstawiciele największych miast, powiatów i województw.

Dzięki Forum władze samorządów mają możliwość zapoznania się z skutecznymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im, jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. Jednocześnie środowisko bankowe może śledzić zapotrzebowania i trendy samorządów, aby wspólnie wypracowywać obopólne korzyści, przynoszące jeszcze lepsze efekty.

Celem organizatorów jest lepsze zrozumienie i edukacja wzajemna obu środowisk, która ułatwi samorządom realizację misji, a bankom dostosowanie oferty do oczekiwań rynku. Celem jest także dialog nt. spraw trudnych i wypracowywanie rozwiązań, które środowiska mogłyby wspólnie przedstawiać regulatorom.

Forum Bankowo-Samorządowe, 3-4 grudnia 2018, Warszawa, Klub Bankowca

forum_bankowo_samorzadowe_logotypy

Tagi: , , ,